Haber

Konyaspor Teknik Direktörü Stanojeviç kulüple görüşeceğini duyurdu

Aleksandar Stanojevic: Bu akşam kulüple görüşeceğim

“Birinin sorumluluğu alması gerekiyor, ben kulübün teknik direktörüyüm”

Ivo Vieira: Bütün oyuncularım geri dönmek için çok çalıştı

Hasan DÖNMEZ-Salih BÜYÜKSAMANCI/KONYA, – Süper Lig’in 9. haftasında Konyaspor, sahasında Pendikspor’a 2-1 yenildi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic ve Pendikspor Teknik Direktörü Ivo Vieira açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojeviç, “Bu akşam kazanmak isteyen takımın ilk golünü biz attık. Ancak çok amatörce iki gol yedik. Tabii biz de kaybettik. Bu konuda çok üzgünüz. Özellikle evimizde kaybettiğimiz için taraftarlarımızdan özür diliyorum. Bu normaldir. Bir teknik direktör olarak bu sorumluluğu üstleniyorum. Çünkü bu akşam kulüple görüşeceğim. Kulübün geleceğini birlikte tartışacağız. Taraftarlara saygı duyuyorum. Buradaki kulüp ve kulübün çıkarları doğrultusunda taraftarlar için en iyi seçeneği bulacağımıza inanıyorum. Dolayısıyla bu kişinin sorumluluğundadır. “Bunu alması gerekiyor. Aynı zamanda kulübün teknik direktörüyüm. Bu yüzden kulüple konuşacağım” dedi.

IVO VIEIRA: TÜM OYUNCULARIM GERİ DÖNMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞTI

Ivo Vieira, ikinci yarıda değiştirdiği oyuncuların maçın geri dönmesi için takımla çok çalıştıklarını belirterek, “Tabii ki oyuncularımı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. 1-0’dan döndüler. Değiştirdiğimiz oyuncular İkinci yarıda çok çalıştım. Bütün oyuncularım geri dönmek için çok çalıştı.” “Bizim için çok değerli bir puandı. Bugün bu üç puanı aldık. Artık önümüzdeki zorlu mücadeleye hazırlanacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu